Starter assistance

Udostępnij wpis

Starter Assistance jest instytucją rozpoznawaną ze względu na posiadanie mobilnych warsztatów na terenie naszego kraju. Umożliwiają one bardzo szybką naprawdę pojazdu, a nawet do 50% awarii jest usuwanych na drogach. W ofercie tej firmy możemy znaleźć dwa podstawowe pakiety – Starter Assistance Classic, Starter Assistance Comfort. Można również skorzystać tutaj z takiego rozwiązania, jak Pomoc 24h, które jest dostępne poza pakietem.

 

Zalety pakietu Starter Assistance Classic to, m.in. możliwość płacenia jednej składki w ciągu roku, niezależnie od wieku samochodu, czy kierowcy. Ponadto można przypisać ubezpieczenie do samochodu, bez względu na to, kto go użytkuje. Możliwość naprawienia każdej awarii. Wszelkie naprawy odbywają się w na terenie naszego kraju.

 

Kontakt z instytucją Starter Assistance

Osobą pierwszego kontaktu jest Konsultant dostępny pod numerem Centrum Zgłoszeniowego – 600 222 222. Konsultant diagnozuje awarie i organizuje pomoc. Pomocą na drodze zajmuje się sieć mechaników Startera rozsianych w całej Polsce. Za granicą zgłoszenia obsługiwane są poprzez ogólnoeuropejską sieć ARC Europe Warto również wejść na oficjalną stronę przedstawiciela ADAC w Polsce, która znajduje się pod adresem http://www.starter24.pl.


Udostępnij wpis

Author: