ADAC- ubezpieczenie Polaków na całą Europę

Udostępnij wpis

Ubezpieczenie samochodu, ale i pasażerów przed wyjazdem za granicę, powinno być standardem. Szczególnie gdy decydujesz się na podróż samochodem kilku bądź kilkunastoletnim.

Ryzyko, że w podróży stanie się coś nieoczekiwanego z autem bądź dojdzie do kolizji, nieprzewidzianego zdarzenia jest znacznie większe niż w trakcie jazdy po swoim mieście. Ubezpieczenie ADAC nie tylko chroni, ale zdecydowanie ułatwia życie, gdy na drodze staną przeszkody.

Co obejmuje ADAC?

Jest to ubezpieczenie dla Polaków na całą Europę i nie tylko, bo również dla mieszkańców innych europejskich państw. Ubezpieczenie dostępne jest w kilku wariantach. Wersja podstawowa obejmuje kilka częstych zdarzeń na drodze, a wersja rozszerzona jest znacznie bogatsza. Osoba, która wykupi ADAC może liczyć nie tylko na szybką pomoc w razie gdy samochód odmówi posłuszeństwa, ale również na nocleg dla siebie i pasażerów w najbliższym możliwym miejscu. Ponadto, ubezpieczenie w szerokim wariancie obejmuje auto zastępcze. Jeśli w warsztacie okaże się, że naprawa jest poważna i będzie wymagać czasu, ubezpieczony otrzyma auto zastępcze. Ubezpieczenie obejmuje szereg różnych sytuacji, od choćby padniętego akumulatora przez holowanie po wyciąganie samochodu z rowu.

Naprawa na miejscu

W razie nieprzewidzianego zdarzenia szkodę zgłasza się na infolinię, która pracuje 24 godziny na dobę. A pomoc wysyłana jest natychmiast do klienta, na terenie całej Europy. ADAC to ubezpieczenie Polaków na całą Europę, które znacznie ułatwia życia. A już szczególnie, gdy nie znasz języków obcych, nie wiesz gdzie szukać pomocy w danym kraju i co zrobić jak samochód stanie na mało ruchliwej ulicy w środku nocy. W ramach ubezpieczenie klient otrzymuje pomoc od mobilnych mechaników, którzy próbują usunąć usterkę bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Ubezpieczenie ADAC można wykupić na stałe bądź na krótki okres


Udostępnij wpis

Author: